Керівництво поліції охорони Київської області долучилось до реалізації президентської програми «Зелена країна»

інформація

Акція “Створюємо ліси разом”, яка стартувала по всій Україні у рамках Президентської програми “Зелена країна”, продовжила свою ходу на території Студенківської ОТГ, що на Київщині.

Сьогодні керівник Управління полковник поліції Володимир Кравець, його заступник полковник поліції Олександр Білоконний, начальник Бориспільського районного відділу поліції охорони підполковник поліції Олександр Чорний спільно із головою Бориспільської РДА Русланом Дяченко, керівництвом громади та депутатським корпусом Бориспільського району висадили близько восьми тисяч саджанців сосни та червонолистого дубу, що зайняло території близько одного гектару.

У рамках програми заплановано висадження 1 мільярду дерев за 3 роки і збільшення площі лісів на 1 мільйон гектарів за 10 років.

Довідково: Всі охочі також можуть долучитись до цієї справи та посадити дерево самостійно! Треба лише обрати місце, де хочеш висадити дерево. Лісівники нададуть тобі все необхідне і підкажуть, як правильно висаджувати ліс. Із собою потрібно мати тільки гарний настрій. Участь в акції безкоштовна.

Деталі на сайті https://zelenakraina.gov.ua/

УПО в Київській області

поліція
новини