Поліцейські охорони Одещини врятували людей із палаючого будинку

інформація

Під час патрулювання правоохоронці побачили вогонь з вікна приватного будинку. Миттєво кинувшись на допомогу, вони вивели з палаючої оселі трьох людей. На жаль, одного чоловіка врятувати не вдалося.

Подія сталася під ранок в селі Малодолинське, що поблизу міста Чорноморськ.

Про пожежу правоохоронці одразу повідомили ДСНС, а самі негайно кинулися рятувати мешканців будинку.

«Ми перелізли через паркан та, проломивши двері, почали будити людей, щоб якнайшвидше вивести їх із небезпечної споруди, - розповідає поліцейський охорони Тимур Чудін. - Всередині не було світла, тому ми з нашим водієм Іллєю Конопельнюком світили ліхтарем, щоб знайти людей серед диму. Біля входу  на підлозі ми помітили жінку, ще двоє - жінка та чоловік - були в інших кімнатах. Люди спали, тому не зразу зрозуміли, що будинок горить.

Ми одразу вивели усіх трьох на вулицю, а потім вони сказали, що в одній з кімнат залишився ще один чоловік і він паралізований. До тієї кімнати було найважче дістатись. Нічого не було видно та вже важко дихалось. Щоб пробратися скрізь дим, довелося прикритися мокрою шторою. На жаль, чоловік вже не дихав... 

Коли ж усі люди були у безпеці, до приїзду рятувальників ми намагалися погасити полум’я власними зусиллями, скориставшись вогнегасником із машини».

За попередніми висновками ДСНС займання сталося через паління у ліжку.

За фактом смерті 65-річного чоловіка поліцейські розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України з позначкою «нещасний випадок».

Відділ комунікації поліції Одеської області

безпека
порятунок
пожежа