Працівники поліції охорони Кіровоградщини вкотре взяли участь у проведенні Дня поля

інформація

Черговий захід за участю керівництва області, органів місцевого самоврядування, сільськогосподарських підприємств регіону, представників громадськості та правоохоронців відбувся у селі Созонівка Кропивницького району.

Працівники поліції охорони мали змогу ознайомити усіх учасників заходу з повним спектром послуг, що надаються підрозділом та обговорити питання важливості забезпечення надійної охорони техніки сільськогосподарського призначення, земельних ділянок під час дозрівання та збору врожаю.

- Ми не вперше беремо участь у подібних заходах. Управління поліції охорони в Кіровоградській області має можливість подбати про спокій аграріїв. Поліція охорони – єдина державна структура, яка надає повний комплекс якісних послуг охорони та працює у системі єдиної дислокації Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області – повідомив т.в.о. начальника УПО Кіровоградської області підполковник поліції Володимир ВЕЛИЧКО. – Наші працівники – це підготовлені співробітники, які мають визначені законом права та повноваження на озброєну охорону і застосування владних функцій щодо правопорушників. Також, ми надаємо широкий спектр послуг з технічної охорони об’єктів, у тому числі встановлення протипожежної сигналізації. 

Під час заходу, учасники домовились про продовження співпраці, підтримання зворотного зв’язку між сільгоспвиробниками та правоохоронцями щодо створення безпечного середовища в аграрному секторі та своєчасного реагування поліцейських на будь-які протиправні прояви.  

  

Управління поліції охорони в Кіровоградській області

поліція
новини