Змагання з багатоборства інструкторів з особистої безпеки серед підрозділів поліції охорони завершено! Переможців нагороджено!

інформація

6 серпня, на навчальній базі Вінницького вищого професійного училища Департаменту поліції охорони, пройшли змагання з багатоборства інструкторів з особистої безпеки серед регіональних підрозділів поліції охорони, які з’їхались з усієї України.

- Дякую за високий рівень, витримку, силу духу і гарну підготовку. Недарма постійно проводимо такого рівня заходи, адже вміння і навички потрібно постійно тренувати і вдосконалювати. Ви подолали смугу перешкод в екіпіровці, зі зброєю, виконали вправи зі стрільби, показали прийоми рукопашного бою і довели, що в поліції охорони служать найкращі, - привітав учасників змагань начальник відділу професійного навчання та соціально-психологічної роботи Управління кадрового забезпечення Департаменту поліції охорони Юрій Ковбаса.

Вітаємо з перемогою:

В категорії «Вогнева підготовка»:

І місце – УПО Черкаської області

ІІ місце – УПО з ФБ у м.Києві

ІІІ місце – УПО в Херсонській області

В категорії «Фізична підготовка»:

І місце – УПО Одеської області

ІІ місце - УПО Рівненської області

ІІІ місце – УПО Київської області

В категорії «Проходження смуги перешкод»:

І місце – УПО Рівненської області

ІІ місце – УПО Одеської області

ІІІ місце – УПО Черкаської області
 

У змаганнях з багатоборства інструкторів особистої безпеки серед підрозділів поліції охорони:

І місце – УПО Одеської області

ІІ місце – УПО Черкаської області

ІІІ місце – УПО Рівненської області

Бажаємо всім учасникам змагань не зупинятись на досягнутому і постійно працювати над собою, щоб наступного разу обов’язково перемогти!

поліція
новини