Поліцейська охорони Одеської області посіла призове місце серед учасників забігу

спортивні досягнення

16 вересня на одеському стадіоні «Динамо» відбувся чемпіонат Одеської обласної організації ФСТ «Динамо» України з легкоатлетичного кросу серед колективів фізкультури.

Це сьомий вид змагань у рамках «Динаміади-2021». В ньому взяли участь 49 працівників відомчих структур з 7 колективів фізкультури Організації.

Старший інспектор кадрового забезпечення Управління поліції охорони в Одеській області Саруханян Діана посіла 3 місце в особистому заліку на 1000 м серед жінок.

Поліцейська охорони Одеської області активно бере участь у різноманітних забігах та напівмарафонах в різних куточках України.

   Діано, порадьте як зробити біг частиною свого життя?

-     Біг або любиш, або ні. Потрібно зробити його своєю маленькою традицією. Під час бігу я відпочиваю від роботи та ні про що не думаю. Найкращі ідеї приходять саме під час бігу. Але, щоб це заняття не набридло, потрібно час від часу брати участь у змаганнях. Можна також вибрати бігову ціль. Я починала саме з цілі на 5 та 10 км.

-      Скільки часу приділяєте тренуванню і з ким займаєтесь?

-      Я регулярно тренуюсь, а саме три рази в тиждень у команді досвідчених тренерів.

-     Що ви порадите новачкам у цьому виді спорту?

-   Найголовніше - проконсультуватися з лікарем. Визначити свій фізичний стан, дізнатись про медичні протипоказання та проаналізувати чи немає їх у вас. Навантаження, які ви плануєте давати своєму організму повинен узгодити лікар. А далі робіть те, що вам подобається: бігайте в компанії друзів чи наодинці, в наушниках чи без та отримуйте задоволення. Біжіть для себе та в кайф!

Будь-яке змагання — це випробування, в якому перемагають справжні бійці! Вітаємо нашу спортсменку та бажаємо досягати максимальних висот, розвиватись і не зупинятись на досягнутому!

Управління поліції охорони в Одеській області

поліція