У Житомирі поліцейські охорони стали переможцями чемпіонату з настільного тенісу

спортивні досягнення

12 жовтня відбулися змагання з настільного тенісу серед працівників структурних підрозділів, територіальних районних управлінь та відділів поліції Житомирщини, ініціатором якого є Головне Управління Національної поліції області. Поліцейські охорони також долучилися до змагань та здобули першість.

Чемпіонат з настільного тенісу серед поліцейських Житомирщини відбувся 12 жовтня в обласному центрі. Загалом участь у них взяли 32 команди, до складу яких увійшли працівники різних підрозділів поліції. Серед них і команда Управління поліції охорони в Житомирській області.

Зустріч відбулася у спортивній залі фізкультурно-оздоровчого комплексу міста Житомир. Учасники вправно показували майстерність і техніку гри.

– Участь у такому заході уже додає впевненості у собі та своїх силах. Один з головних критеріїв для гравця у настільному тенісі – фізична стійкість, яка є також визначальною рисою правоохоронців. Цікаво випробувати себе у таких змаганнях, – прокоментував начальник Управління поліції охорони Житомирщини Ігор Товкач.

Управління поліції охорони в Житомирській області

поліція
новини