У Новограді-Волинському поліцейські охорони завадили крадіжці металевих конструкцій

Затримання

19 вересня на одному з підприємств райцентру двоє чоловіків  демонтували металеві конструкції та намагались винести їх за територію. Охоронці товариства сповістили про подію поліцейських охорони натиснувши тривожну кнопку. Двох підозрюваних затримали на місці.

Тривожний виклик надійшов на централізований пульт охорони близько 17-ї години. Працівниця підприємства повідомила прибулим поліцейським, що під час планового огляду території виявила відсутність металевих воріт в огорожі.

Обстежуючи місце події, поліцейські охорони виявили двох чоловіків, які несли викрадені металеві конструкції. Ті їх теж помітили і кинулись тікати, при цьому покинувши свою ношу.

Поліцейські охорони наздогнали та затримали підозрюваних. Як згодом з’ясувалось, це були 36-ти та 55-річний місцеві жителі. Чоловіки розповіли, що збирались здати викрадене до пункту прийому металобрухту.

На місці події працювала слідчо-оперативна група Новоград-Волинського районного відділу поліції. Триває подальше з’ясування усіх обставин події.

Управління поліції охорони в Житомирській області

поліція
новини
крадіжка